Szent II.János Pál Iskolaközpont logo

Szent II. János Pál Iskolaközpont

Nevelőtestület

Albert Ibolya


Matematika
8.a osztályfőnöke
Felsős tagozat vezető

E-mail: albert.ibolya@janospal.hu

Andó-Vermes Ágnes


Alsós tanító
3.a osztályfőnök-helyettese

E-mail: vermes.agnes@janospal.hu

Babay Kinga


Alsós tanító, fejlesztő pedagógus
1.b osztályfőnöke

E-mail: babay.kinga@janospal.hu

Bábiczki Andrea


Spanyol nyelv, pedagógia
Iskolai közösségi szolgálat koordinátora

E-mail: babiczki.andrea@janospal.hu

Bakonyiné Marton Katalin


Ének-zene
5.a osztályfőnök-helyettese

E-mail: marton.katalin@janospal.hu
barna_krisztina

Barna Krisztina


angol nyelv
6.a osztályfőnöke

E-mail: barna.krisztina@janospal.hu

Bene Julianna


Rajz

E-mail: bene.julianna@janospal.hu

Bertha Theodóra


Ének-zene, magyar nyelv és irodalom
6.b osztályfőnöke

E-mail: bertha.theodora@janospal.hu

Blaskovich Orsolya


Matematika, angol nyelv

E-mail: blaskovich.orsolya@janospal.hu

Csapóné Szép Krisztina


Alsós tanító
3.b osztályfőnök-helyettese

E-mail: szep.krisztina@janospal.hu

Csikor Katalin


Biológia, kémia, hittan
11.a osztályfőnöke

E-mail: csikor.katalin@janospal.hu

Csima Zsolt


Alsós tanító, liturgia felelős
2.b osztályfőnöke

E-mail: csima.zsolt@janospal.hu

Deák István


Földrajz, biológia
8.c osztályfőnöke

E-mail: deak.istvan@janospal.hu

Deák-Hetyey Viktória


Alsós tanító
4.a osztályfőnöke

E-mail: deak-hetyey.viktoria@janospal.hu

dr. Tóth Ildikó


Matematika, matematika angolul
Matematika munkaközösség vezetője

E-mail: toth.ildiko@janospal.hu

dr. Tóthné Balázs Mária


Francia nyelv

E-mail: balazs.maria@janospal.hu

Forgács Tímea


Matematika

E-mail: forgacs.timea@janospal.hu

Frecot Barna


Néptánc

E-mail: frecot.barna@janospal.hu

Gál Hajnalka


Alsós tanító, hittan
1.a osztályfőnöke
Alsó tagozat vezetője

E-mail: gal.hajnalka@janospal.hu
galbavy_nora

Galbavy Nóra


Alsós tanító, fejlesztő pedagógus
3.a osztályfőnöke

E-mail: galbavy.nora@janospal.hu

Gulyásné Balogh Bianka


Angol nyelv
9.b osztályfőnöke
DT segítő pedagógus

E-mail: balogh.bianka@janospal.hu

Győrfi Ágnes


Matematika, informatika

E-mail: gyorfi.agnes@janospal.hu

Győrfi Zsuzsanna


Angol nyelv, Magyar nyelv és irodalom

E-mail: gyorfi.zsuzsanna@janospal.hu

Halász Dániel


Magyar nyelv és irodalom, angol nyelv
a 9.b osztályfőnök helyettese
Magyar munkaközösség vezetője
a Karol Wojtyla Társulat vezetője

E-mail: halasz.daniel@janospal.hu

Harsányi Klára


Angol nyelv, Magyar nyelv és irodalom
10.b osztályfőnöke
Angol nyelv munkaközösség vezetője

E-mail: harsanyi.klara@janospal.hu

Hegedűs Szabolcs


Ének-zene

E-mail: hegedus.szabolcs@janospal.hu

Hetényiné Szeróvay Dóra


Testnevelés, gyógytestenevelés
7.b osztályfőnöke

E-mail: szerovay.dora@janospal.hu

Horváth Anna


Hittan, német nyelv
Második idegen nyelvi munkaközösség vezetője
7.c osztályfőnök-helyettese

E-mail: horvath.anna@janospal.hu

Kelemenné Kapros Blanka


Alsós tanító
3.b osztályfőnöke

E-mail: kelemen.blanka@janospal.hu

Késmárkyné Brückner Rita


Matematika
5.b osztályfőnök-helyettese

E-mail: kesmarky.rita@janospal.hu

Kis Attila


Hittan, történelem, filozófia, etika
9.a osztályfőnöke
Gimnáziumi tagozat vezetője

E-mail: kis.attila@janospal.hu

Kollár Ágnes


Ének-zene
Regnum Christi kapcsolattartója
Tehetséggondozó
6.b osztályfőnök-helyettese

E-mail: kollar.agnes@janospal.hu

Kovács György


Testnevelés

E-mail: kovacs.gyorgy@janospal.hu

Kujbus Attiláné


Matematika, fizika, informatika
7.a osztályfőnöke

E-mail: kujbus.judit@janospal.hu

Kurucz Valéria


Fejlesztő pedagógus

E-mail: kurucz.valeria@janospal.hu

Lados Balázs


Földrajz, történelem
9.kny osztályfőnöke
Történelem munkaközösség vezetője

E-mail: lados.balazs@janospal.hu

Lajkó Mira


Informatika

E-mail: lajko.mira@janospal.hu
Latinovics Ádám

Latinovics Ádám


Testnevelés

E-mail: latinovics.adam@janospal.hu

Lernerné Verzár Katalin


Magyar nyelv és irodalom
5.a osztályfőnöke

E-mail: verzar.katalin@janospal.hu

Magyar Viktória


Francia nyelv, magyar nyelv és irodalom

E-mail: magyar.viktoria@janospal.hu

Molnár Diána


Testnevelés
8.c osztályfőnök-helyettese

E-mail: molnar.diana@janospal.hu

Mózes Ambrus


Angol nyelv, történelem angolul
10.b osztályfőnök-helyettese

E-mail: mozes.ambrus@janospal.hu

Nagy István


Földrajz, történelem

E-mail: nagy.istvan@janospal.hu

Némethné Végh Anna


Német nyelv

E-mail: vegh.anna@janospal.hu

Oláhné Verzár Mónika


Francia nyelv, lelkibeszélgető
7.b osztályfőnök-helyettese
Iskolai közösségi szolgálat koordinátora

E-mail: olahverzar.monika@janospal.hu

Párkányi Mónika


Hittan, lelkibeszélgető
Hittan munkaközösség vezetője
8.b osztályfőnök-helyettese

E-mail: parkanyimonika@janospal.hu

Peller Judit


Angol nyelv, alsós tanító
4.b osztályfőnöke

E-mail: peller.judit@janospal.hu

Peller Zsuzsanna


Alsós tanító
2.b osztályfőnök-helyettese
Napközis munkaközösség vezetője

E-mail: peller.zsuzsanna@janospal.hu

Perlaky-Balc Adél


Alsós tanító, rajz és technika
4.b osztályfőnök-helyettese

E-mail: perlaky.balc.adel@janospal.hu

Rédlyné Kovács Gabriella


Magyar nyelv és irodalom, történelem
7.c osztályfőnöke
Magyar munkaközösség vezetője

E-mail: redlykovacs.gabriella@janospal.hu

Ruzsa Judit


Matematika, fizika
10.a osztályfőnök-helyettese

E-mail: ruzsa.judit@janospal.hu

Sebestény Veronika


Informatika
7.a osztályfőnök-helyettese

E-mail: sebesteny.veronika@janospal.hu

Siklós Özséb


Testnevelés
12.a osztályfőnöke
Testnevelés munkaközösség vezetője

E-mail: siklos.ozseb@janospal.hu

Solti Viktória


Fizika
Természettudományos munkaközösség vezetője

E-mail: solti.viktoria@janospal.hu

Somogyiné Kovács Gyöngyvér


Alsós tanító
2.a osztályfőnöke

E-mail: somogyikovacs.gyongyver@janospal.hu

Steinmacher Kornélia


6. évfolyam tanulószoba
6.a osztályfőnök-helyettese

E-mail: steinmacher.kornelia@janospal.hu

Strissowszky Szilárdné


5. évfolyam tanulószoba

E-mail: strissowszky.ilona@janospal.hu

Sümeghy Zita


Angol nyelv

E-mail: sumeghy.zita@janospal.hu

Svajcsikné Pál Bernadette


Természetismeret, hittan
5.b osztályfőnöke

E-mail: pal.bernadette@janospal.hu

Szalay Melinda


Angol nyelv, történelem
10.a osztályfőnöke

E-mail: szalay.melinda@janospal.hu

Szita Zsuzsanna


Angol nyelv

E-mail: szita.zsuzsanna@janospal.hu

Tar Krisztina


Társastánc

E-mail: tar.krisztina@janospal.hu

Tarjányi-Fodor Zsuzsanna


Angol nyelv, történelem
12.b osztályfőnöke

E-mail: fodor.zsuzsanna@janospal.hu

Tiszáné Dr. Kósa Eszter


Biológia, kémia
7.a osztályfőnök-helyettese

E-mail: kosa.eszter@janospal.hu

Tokainé Füle Katalin


Angol nyelv

E-mail: fule.katalin@janospal.hu

Tóth Anna Sára


Magyar nyelv és irodalom, spanyol nyelv
11.b osztályfőnöke

E-mail: toth.anna.sara@janospal.hu

Tóth Gréta


Alsós tanító
4.a osztályfőnök-helyettese

E-mail: toth.greta@janospal.hu

Tóth Rita


Angol nyelv, Magyar nyelv és irodalom

E-mail: toth.rita@janospal.hu

Valkai Krisztina


Angol nyelv, hittan, hittan angolul
12.b osztályfőnök-helyettese

E-mail: valkai.krisztina@janospal.hu

Valkó Rita


Rajz, technika és művészettörténet
11.a osztályfőnök-helyettese

E-mail: valko.rita@janospal.hu

Vascsák Fruzsina


Alsós tanító
1.b osztályfőnök-helyettese

E-mail: vascsak.fruzsina@janospal.hu

Vassné Lovász Rita


Alsós tanító
2.a osztályfőnök-helyettese

E-mail: lovasz.rita@janospal.hu

Vigh Anna


Alsós tanító
1.a osztályfőnök-helyettese

E-mail: vigh.anna@janospal.hu