Szent II.János Pál Iskolaközpont logo

Szent II. János Pál Iskolaközpont

Nevelőtestület

Abdul Kader Aida


Digitális kultúra

E-mail:

Ádám Szilamér


Irodalom, Mozgókép és média, Nyelvtan

E-mail:

Albert Ibolya


Matematika
A gimnáziumi tagozat vezetője
10.a osztályfőnöke
Fogadóóra: szerda 1. óra

E-mail:

Bakonyiné Marton Katalin


Ének-zene
5.b osztályfőnöke

Fogadóóra: csütörtök 4. óra

E-mail:

Balog – Babay Kinga


Alsós tanító, fejlesztő pedagógus
3.b osztályfőnöke

Fogadóóra: hétfő 4. óra

E-mail:
barna_krisztina

Barna Krisztina


Angol nyelv
8.a osztályfőnöke

E-mail:

Benedek Borbála


Kémia

E-mail:

Boldizsár Célia


Angol nyelv, Biológia, Biológia angolul

E-mail:

Borosnyay Virág


Testnevelés
7.a osztályfőnök-helyettese

E-mail:

Csima Zsolt


Alsós tanító, liturgia felelős
4.b osztályfőnöke

Fogadóóra: hétfő 2. óra

E-mail:

Csingér Judit


Angol nyelv, Angol nyelvtan

E-mail:

Czékus Jób


Ének-zene, Hittan, Technika
10.a osztályfőnök-helyettese

E-mail:

Deák István


Földrajz, biológia
6.b osztályfőnöke

Fogadóóra: kedd 2. óra

E-mail:

Dervarics-Boros Ágnes


Spanyol
9.b osztályfőnök-helyettese

E-mail:

dr. Tóth Ildikó


Matematika, matematika angolul
Matematika munkaközösség vezetője

Fogadóóra: hétfő 6. óra

E-mail:

Eitler-Bereczk Márta


Angol nyelv

E-mail:

Erdősné Nagy Ilona


Alsós tanító
Alsós munkaközösség vezetője
2.a osztályfőnöke
Fogadóóra:

E-mail:

Forgács Tímea


Matematika
11.a osztályfőnöke

Fogadóóra: hétfő 4. óra

E-mail:

Gálné Babos Fruzsina


Kémia

E-mail:

Gulyásné Balogh Bianka


Angol nyelv
11.b osztályfőnöke
DT segítő pedagógus

Fogadóóra: szerda 7. óra

E-mail:

Hegedűs Szabolcs


Ének-zene

E-mail:

Hetényiné Szeróvay Dóra


Testnevelés, gyógytestenevelés
6.a osztályfőnöke

kedd 4. óra

E-mail:

Horváth Anna


Hittan, német nyelv
Második idegen nyelvi munkaközösség vezetője
5.a osztályfőnöke

Fogadóóra: kedd 2. óra

E-mail:

Justin Prigge, LC


A Krisztus Légiója papja, hittan angolul tanár

E-mail:

Kelemenné Kapros Blanka


Alsós tanító
1.b osztályfőnöke

Fogadóóra: péntek 2. óra

E-mail:

Késmárkyné Brückner Rita


Matematika
7.b osztályfőnök-helyettese

Fogadóóra: kedd 3. óra

E-mail:

KIss Erzsébet


Angol nyelv

E-mail:

Kollár Ágnes


Ének-zene
Regnum Christi kapcsolattartója
Tehetséggondozó
8.b osztályfőnök-helyettese

Fogadóóra: csütörtök 1. óra

E-mail:

Kólyi Tibor


Fizika

E-mail:

Kovács György


Testnevelés
6.b osztályfőnök helyettese

E-mail:

Krizka Réka


Angol nyelv

E-mail:

Kujbus Attiláné


Matematika, fizika, informatika

9.a osztályfőnöke

csütörtök 4. óra

E-mail:

Lados Balázs


Földrajz, történelem
10.b osztályfőnöke

Fogadóóra: szerda 1. óra

E-mail:
Latinovics Ádám

Latinovics Ádám


Testnevelés
11.b osztályfőnök-helyettese

Fogadóóra: szerda 4. óra

E-mail:

Lernerné Verzár Katalin


Magyar nyelv és irodalom
A magyar nyelv és irodalom munkaközösség vezetője
7.a osztályfőnöke

Fogadóóra: kedd 6. óra

E-mail:

Magyar Viktória


Francia nyelv, magyar nyelv és irodalom
9.b osztályfőnöke

Fogadóóra: kedd 5. óra

E-mail:

Márkus Dóra


Matematika, Testnevelés
1.b osztályfőnök-helyettese

E-mail:

Mig Édua


Matematika angolul

E-mail:

Molnár Zsófia


Spanyol

E-mail:

Mózes Ambrus


Angol nyelv, történelem angolul
12.b osztályfőnöke

Fogadóóra: hétfő 4. óra

E-mail:

Nagy István


Földrajz, történelem
8.b osztályfőnöke
A történelem munkaközösség vezetője

E-mail:

Némethné Végh Anna


Német nyelv

Fogadóóra: csütörtök 2. óra

E-mail:

Oláhné Verzár Mónika


Francia nyelv, lelkibeszélgető
8.b osztályfőnök-helyettese
Iskolai közösségi szolgálat koordinátora

Fogadóóra: csütörtök 4. óra

E-mail:

Párkányi Mónika


Hittan, lelkibeszélgető
Hittan munkaközösség vezetője

E-mail:

Patka – Gál Hajnalka


Alsós tanító, hittan
Alsó tagozat vezetője
3.a osztályfőnöke

Fogadóóra: kedd 4. óra

E-mail:

Paul Filzer


Angol nyelv - társalgás, célnyelvi civilizáció
12.b osztályfőnök-helyettese

Fogadóóra: szerda 4. óra

E-mail:

Peller Judit


Angol nyelv, alsós tanító
2.b osztályfőnöke

E-mail:

Peller Zsuzsanna


Alsós tanító
4.b osztályfőnök-helyettese
Napközis munkaközösség vezetője

Fogadóóra: szerda 5. óra

E-mail:

Perlaky-Balc Adél


Alsós tanító, rajz és technika
2.b osztályfőnök-helyettese

E-mail:

Ruzsa Judit


Matematika, fizika, informatika
9.kny osztályfőnöke
12.a osztályfőnök-helyettese

E-mail:

Somogyiné Kovács Gyöngyvér


Alsós tanító
4.a osztályfőnöke

E-mail:

Strissowszky Szilárdné


Technika
5. évfolyam tanulószoba

E-mail:

Svajcsikné Pál Bernadette


Természetismeret, hittan
7.b osztályfőnöke

Fogadóóra: kedd 3. óra

E-mail:

Szalay Melinda


Angol nyelv, történelem
Angol munkaközösség vezetője
12.a osztályfőnöke
9.kny osztályfőnök-helyettese

Fogadóóra: kedd 2. óra

E-mail:

Tar Krisztina


Társastánc
5.b osztályfőnök-helyettese

E-mail:

Timárné Sárosi Katalin


Biológia

E-mail:

Tóth Gréta


Alsós tanító
2.a osztályfőnök-helyettese

E-mail:

Tóth Péter


Történelem, kommunikáció

E-mail:

Udvarhelyi Zsuzsanna


Angol nyelv

E-mail:

Valkai Krisztina


Angol nyelv, hittan, hittan angolul


Fogadóóra: szerda 6. óra

E-mail:

Valkó Rita


Rajz, technika és művészettörténet
5.a osztályfőnök-helyettese

E-mail:

Varga Gabriella


Magyar nyelv és irodalom

E-mail:

Vascsák Fruzsina


Alsós tanító
1.a osztályfőnöke

Fogadóóra: péntek 3. óra

E-mail:

Vassné Lovász Rita


Alsós tanító
4.a osztályfőnök-helyettese

E-mail:

Vermes Ágnes


Alsós tanító
1.a osztályfőnök-helyettese

Fogadóóra: hétfő 5. óra

E-mail:

Vigh Anna


Alsós tanító, informatika
3.a osztályfőnök-helyettese

Fogadóóra:

E-mail:

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás