Szent II.János Pál Iskolaközpont logo

Szent II. János Pál Iskolaközpont

Vezetőség és nevelőtestület

Vezetőség

Némethy Kálmán

Intézményvezető

biológia és történelem szakos tanár

Elérhetőség: igazgato@janospal.hu

Hatvani Virág

tanulmányi igazgatóhelyettes
német szakos középiskolai tanár

Elérhetőség: tanulmanyi.igh@janospal.hu

Mig Orsolya

Mig Orsolya

Nevelési igazgatóhelyettes

Elérhetőség: nevelesi.igh@janospal.hu

Zsin Orsolya

óvodavezető

Elérhetőség: ovodavezeto@janospal.hu

Fehér Antónia

gazdasági vezető

Elérhetőség: gazdasagivezeto@janospal.hu

Tanlelkület

Michael Duffy, LC

Az iskola káplánja, hittan tanár

Elérhetőség: 20/41-30-690

Szász Csaba, LC

A Krisztus Légiója papja, hittan tanár

Elérhetőség: scsaba@legionaries.org

Szabó-Molnár Bálint, LC

Krisztus Légiója magyarországi közösségének vezetője

Elérhetőség: bszabo@legionaries.org

Mobil: 06/20-9341-747

Justin Prigge LC

diakónus atya

Salamin Ágnes

gyermekvédelmi felelős, mentálhigiénés segítő szakember

Elérhetőség: 06 30 235 7769,  salamin.agnes@gmail.com

Nevelőtestület

Albert Ibolya

Matematika szakos tanár

Elérhetőség: albert.ibolya@janospal.hu

Andó-Vermes Ágnes

Napközis tanító

Elérhetőség: vermes.agnes@janospal.hu

Babay Kinga

Alsós tanító, fejlesztő pedagógus

Elérhetőség: babay.kinga@janospal.hu

Bábiczki Andrea

Spanyol tanár

Elérhetőség: babiczki.andrea@janospal.hu

Barna Krisztina

Angol tanár

Elérhetőség: barna.krisztina@janospal.hu

Bakonyiné Marton Katalin

 

Elérhetőség: marton.katalin@janospal.hu

Blaskovich Orsolya

Matematika, angol tanár

Elérhetőség: blaskovich.orsolya@janospal.hu

Csapóné Szép Krisztina

napközis tanító

Elérhetőség: szep.krisztina@janospal.hu

Csikor Katalin

Biológia, kémia, hittan tanár

Elérhetőség: csikor.katalin@janospal.hu

Csima Zsolt

Alsós tanító, liturgia felelős

Elérhetőség: csima.zsolt@janospal.hu

Deák István

Földrajz-biológia szakos tanár

Elérhetőség: deak.istvan@janospal.hu

Deák-Hetyey Viktória

 

Elérhetőség: deak-hetyey.viktoria@janospal.hu

Feketéné Farkas Szilvia

Napközis tanító

Elérhetőség: farkas.szilvia@janospal.hu

Forgács Tímea

Matematika szakos tanár

Elérhetőség: forgacs.timea@janospal.hu

Frecot Barna

 

Elérhetőség: frecot.barna@janospal.hu

Galbavy Nóra

Alsós tanító, fejlesztő pedagógus

Elérhetőség: galbavy.nora@janospal.hu

Gál Hajnalka

napközis tanító és hittan tanár

Elérhetőség: gal.hajnalka@janospal.hu

Gulyásné Balogh Bianka

Angol tanár

Elérhetőség: balogh.bianka@janospal.hu

Győrfi Ágnes

Matematika és informatika tanár, Diáktanács vezető 

Elérhetőség: gyorfi.agnes@janospal.hu

Győrfi Zsuzsanna

Angol, magyar tanár

Elérhetőség: gyorfi.zsuzsanna@janospal.hu

Halász Dániel

Magyar nyelv és irodalom és angol szakos tanár
a Karol Wojtyla Társulat vezetője

Elérhetőség: halasz.daniel@janospal.hu

Harsányi Klára

Angol és magyar nyelv és irodalom tanár, gimnáziumi tagozatvezető

Elérhetőség: harsanyi.klara@janospal.hu

Hegedűs Szabolcs

 

Elérhetőség: hegedus.szabolcs@janospal.hu

Hetényiné Szeróvay Dóra

Testnevelés és gyógytestnevelés szakos tanár

Elérhetőség: szerovay.dora@janospal.hu

Horváth Anna

Hittan és német szakos tanár

Elérhetőség: horvath.anna@janospal.hu

Kelemenné Kapros Blanka

Alsós tanító

Elérhetőség: kelemen.blanka@janospal.hu

Késmárkyné Brückner Rita

Matematika tanár

Elérhetőség: kesmarky.rita@janospal.hu

Kis Attila

Történelem, hittan tanár

Elérhetőség: kis.attila@janospal.hu

Kollár Ágnes

Ének tanár

Elérhetőség: kollar.agnes@janospal.hu

Kovács György

Testnevelő tanár

Elérhetőség: kovacs.gyorgy@janospal.hu

Kujbus Judit

 

Elérhetőség: kujbus.judit@janospal.hu

Kurucz Valéria

Alsós tanító, fejlesztő pedagógus

Elérhetőség: kurucz.valeria@janospal.hu

Lados Balázs

 

Elérhetőség: lados.balazs@janospal.hu

Lajkó Mira

 

Elérhetőség: lajko.mira@janospal.hu

Latinovics Ádám

Testnevelő tanár

Elérhetőség: latinovics.adam@janospal.hu

Lernerné Verzár Katalin

alsós napközis tanító

Elérhetőség:

Lieli Zsófia

Angol nyelv és irodalom tanár, lelki beszélgető

Elérhetőség: lieli.zsofia@janospal.hu

Magyar Viktória

 

Elérhetőség: magyar.viktoria@janospal.hu

Martonné Dobó Melinda

Angol tanár alsóban és felsőben, fejlesztő pedagógus

Elérhetőség: dobo.melinda@janospal.hu

Molnár Diána

Testnevelés tanár

Elérhetőség: molnar.diana@janospal.hu

Mózes Ambrus

Angol tanár

Elérhetőség: mozes.ambrus@janospal.hu

Nagy István

Földrajz és történelem tanár

Elérhetőség: nagy.istvan@janospal.hu

Nagy Sándorné

Művészetek tanár

Elérhetőség: nagy.sandorne@janospal.hu

Némethné Végh Anna

 

Elérhetőség: vegh.anna@janospal.hu

Oláhné Verzár Mónika

francia nyelv és tanulószobás tanár, lelki beszélgető

Elérhetőség: olahverzar.monika@janospal.hu

Párkányi Mónika

Hittan tanár, lelki beszélgető

Elérhetőség: parkanyimonika@janospal.hu

Peller Judit

Alsós és angol nyelv szakos tanító

Elérhetőség: peller.judit@janospal.hu

Peller Zsuzsanna

Alsós napközis tanító

Elérhetőség: peller.zsuzsanna@janospal.hu

Perlaky-Balc Adél

Alsós napközis tanító, alsós rajz és technika tanár

Elérhetőség: perlaky.balc.adel@janospal.hu

Rédlyné Kovács Gabriella

Magyar nyelv és irodalom és történelem szakos tanár

Elérhetőség: redlykovacs.gabriella@janospal.hu

Ruzsa Judit

matematika tanár

Elérhetőség: ruzsa.judit@janospal.hu

Sebestény Veronika

Informatika tanár

Elérhetőség: sebesteny.veronika@janospal.hu

Siklós Özséb

Testnevelés tanár

Elérhetőség: siklos.ozseb@janospal.hu

Sillye-Bertha Teodóra

Ének-zene és magyar nyelv és irodalom tanár

Elérhetőség: bertha.theodora@janospal.hu

Simonicsné Papp Ágnes Veronika

Magyar nyelv és irodalom illetve matematika tanár

Elérhetőség: papp.agnes@janospal.hu

Solti Viktória

Fizika tanár

Elérhetőség: solti.viktoria@janospal.hu

Somogyiné Kovács Gyöngyvér

Alsós tanító és alsós tagozatvezető

Elérhetőség: somogyikovacs.gyongyver@janospal.hu

Strissowszky Szilárdné Ili néni

Alsós napközis tanár

Elérhetőség: strissowszky.ilona@janospal.hu

Steinmacher Kornélia Nóra

 

Elérhetőség: steinmacher.kornelia@janospal.hu

Sümeghy Zita

 

Elérhetőség: sumeghy.zita@janospal.hu

Svajcsikné Pál Bernadette

 

Elérhetőség: pal.bernadette@janospal.hu

Szalay Melinda

Angol és történelem tanár

Elérhetőség: szalay.melinda@janospal.hu

Tarjányi-Fodor Zsuzsanna

Angol-történelem szakos tanár

Elérhetőség: fodor.zsuzsanna@janospal.hu

Tar Krisztina

Társastánc tanár

 

Tiszáné Dr. Kósa Eszter

Biológia , kémia tanár

Elérhetőség: kosa.eszter@janospal.hu

Tokainé Füle Katalin

Angol tanár

Elérhetőség: fule.katalin@janospal.hu

Tóth Anna Sára

Spanyol és magyar nyelv és irodalom tanár

Elérhetőség: toth.anna.sara@janospal.hu

dr. Tóth Ildikó

Matematika angolul tanár

Elérhetőség: toth.ildiko@janospal.hu

dr. Tóthné Balázs Mária

Francia tanár

Elérhetőség: balazs.maria@janospal.hu

Tóth Rita

Angol tanár

Elérhetőség: toth.rita@janospal.hu

Valkai Krisztina

Angol és hittan tanár, hittan angolul tanár

Elérhetőség: valkai.krisztina@janospal.hu

Valkó Rita

Rajz, technika és művészettörténet tanár

Elérhetőség: valko.rita@janospal.hu

Vassné Lovász Rita

Napközis tanító

Elérhetőség: lovasz.rita@janospal.hu

Vigh Anna

 

Elérhetőség: vigh.anna@janospal.hu

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás